Dodaj wpis do księgi!

Anita - 2012-08-31
Serdecznie dziękujemy zespołowi A TO MY za wspaniałą zabawę podczas naszego wesela 18.08.2012r. Wszyscy goście bawili się świetnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jeszcze raz dziękujemy za profesjonalizm, niesamowitą energię i wspaniały głos. Mamy nadzieje, że spotkamy się jeszcze na niejednym weselu. Gorąco polecamy :)) Pozdrawiamy


Joanna i Marcin z Katowic - 2012-08-28
Zespół wybraliśmy w "ciemno", ale to był strzał w dziesiątkę..super zabawa, świetna muzyka, rewelacyjny głos wokalistki... Jesteśmy niesamowicie wdzięczni, za to co Zespół zagrał na naszym weselu – to było po prostu mistrzostwo świata!! Dziękujemy Natalii i Grzegorzowi za rewelacyjną zabawę- nogi do tej pory bolą od tańca:P:)


Maria mama - 2012-08-25
Zespół grał u naszych dzieci na weselu w tygodniu wybierany go troszkę w "ciemno" przez młodych, ale efekt był piorunujący. Jako rodzice patrząc z boku na wszystko jesteśmy mile zaskoczeni. "Kilka" imprez w życiu widzielismy ale to co pokazali A TO MY jest rewelacją. ponieważ na weselu była liczna grupa młodziży więc energia ich byla duża, nawet podczas przerw była puszczana muzyka aby osoby z niespożytą energią mogły się wyszaleć. w poprawiny było jeszcze lepiej akordeon przy stolikach gości- bomba. No i ogólnie bardzo dużo zabaw, super prowadzenie, dobry kontakt z gośćmi a przedewszystkim dobrze ustawione kawałki ( wolny, wolny, a dalej coraz szybciej możnabyło się zmęczyć) muzyka dla lat sześciu i stu sześciu. Pani Natalia i Pan Grzegorz ponadto posiadają łatość nawiązywania kontaktu to tez jest dużym plusem ponieważ dobrze dogadują sie z osobami na sali. Ogólnie podsumowując POLECAMY BARDZO TEN ZESPÓŁ na pewno kto skorzysta z Ich usług nie będzie zawiedziny. DZIĘKUJĘ W IMIENIU RODZICÓW PARY MŁOYCH Z BYTOMIA. Pozdrawiam:)


Finezyjna opinia - 2012-08-15
Świetna zabawa, cudowny wokal, polecam każdemu, kto szuka zajefajnego zespołu na wesele :D Konkurs z kocem był MEGA :D Pan prowadzący zabawny i czarujący, a wokalistka nie dość, że prześliczna to o anielski głosie:)


Marzena z Kasjopeji - 2012-08-15
Polecam serdecznie, świetna zabawa , miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Pozdrawiam :)


Goście z Frydka - 2012-08-15
Dziękujemy za wspaniałą zabawę na weselu, pozostanie nam ono długo w pamięci za sprawą oprawy muzycznej, świetnych konkursów i wspaniałych muzyków. Pomimo braku prądu, który trwał ponad trzy godziny zespół cały czas świetnie zabawiał gości weselnych i nikt się nie nudził. Dziękujemy również za to, że bez żadnych problemów i dopłat przedłużyliście nam zabawę i mogliśmy szaleć aż nogi nie odmówiły posłuszeństwa :) Pozdrawiamy i z pewnością będziemy Was polecali każdemu, kto szuka profesjonalnej oprawy muzycznej.


ANIA I ROMEO BEER - 2012-08-14
KOCHAMY WAS!!!!!!!!!!!!!! JESTEŚCIE MEGA PROFESJONALNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)


Ania i Romeo Beer-Frydek 2012 - 2012-08-14
Zespół muzyczny który po prostu pobija wszystkie zespoły w Polsce!!!!! Goście byli w 100% zadowoleni przy czym pytali się: SKĄD MY ICH WYTRZASNELIŚMY??? Odpowiedż brzmii "W CIEMNO" i zdecydowanie nie żałujemy. Impreza po prostu poprowadzona PROFESJONALNIE! Jesteście naj,naj,najlepsi i macie MEGA MISTRZA. DZIĘKUJEMY ZA SUPER ZABAWĘ I WSZELKIE STARANIA ;)


ibella - 2012-07-23
Ruda Kozielska się kłania:)) Było zajefajnie:)) Dziekujemyi pozdrawiamy


kozio kozio - 2012-07-23
Impreza SUPER! zero nudy wszyscy się bawią muzyka na każdy gust OGIEŃ!!!! POLECAM !!!


więcej: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Rybnik - Wodzisław Śląski - Jastrzębie - Żory - Pszczyna - Knurów - Gliwice

Grzegorz tel. 500 700 662 Karina tel. 884 998 121 Natalia tel. 531 140 574

Ilość odwiedzin strony: 193258

Copyright 2017 Neone